Home / Actual / Electroprecizia Holding angajează Controlor Calitate

Electroprecizia Holding angajează Controlor Calitate

Controlor Calitate

Verifică și monitorizează indicatorii calitativi ai produsului finit.

Cerințe:

  1. Liceul finalizat – profil tehnic.
  2. Disponibilitate de a lucra în două schimburi.
  3. Cunoștințe desen tehnic.
  4. Organizarea eficientă a procesului de control.
  5. Cunoașterea metodelor de măsurare.
  6. Cunoștințe operare pachet Microsoft Office.
  7. Capacitate de analiză.

Responsabilități principale:

  1. Promovează politica de calitate stabilită de conducerea societății.
  2. Oferă cele mai bune soluții de planificare, coordonare și organizare a activității companiei.
  3. Participă în comisia de analiză a produselor returnate de la beneficiari.
  4. Participă la comisia de analiză a rebuturilor și la întocmirea notelor de predare, întocmită de compartimentul de producție.
  5. Oprește pe fluxul de fabricație folosirea reperelor necontrolate sau neavizate.
  6. Verifică dacă operatorii execută corect autocontrolul.

Beneficii:

  1. Salariu atractiv.
  2. Tichete de masă.
  3. Plata orelor suplimentare.
  4. Decontarea transportului.

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia