Home / Actual / Locuri de munca disponibile la WSA

Locuri de munca disponibile la WSA

Work Support Agency recrutează pentru clientul său:

SORTATOR CHERESTEA

Atribuții:
– utilizează mașina de retezat capetele cherestelei;
– introduce datele de producție în dispozitivul de înregistrare;
– cubează cherestea uscată și cherestea umedă

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– transport asigurat din Brașov

DRUJBIST

Atribuții:
– stabilirea masei lemnoase pentru tăiere
– întreținerea uneltelor, utilajelor și echipamentelor
– recoltarea lemnului
– calculul volumului materialului lemnos
– secționarea arborilor doborâţi.

 Beneficii:

MUNCITOR ASAMBLARE ŞI MONTARE CABLAJE

Cerințe:

– persoană atentă la detalii, cu vedere bună, serioasă.

Beneficii:

– tichete de masă

– mediu de lucru plăcut

Pentru mai multe detalii sau alte informații vă rugăm să contactați Work Support Agency la nr de tel 0368459930 sau la adresa de e-mail [email protected].

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia