Home / Actual / Ești șofer profesionist Categoria C și îți cauți un loc de muncă?

Ești șofer profesionist Categoria C și îți cauți un loc de muncă?

Ești șofer profesionist și îți cauți un loc de muncă?

Suntem în căutare de noi colegi pentru postul de Șofer Categoria C.

Descriere:

▷ Transportul diferitelor greutăți de la un loc la altul, prin folosirea unei macarale și a altor echipamente de ridicat sau lucrul pe diferite macarale de construcție, alături de elemente de operare si semnalizare manuală.

Responsabilități:

▷ manevrarea echipamentelor utilizate în șantier și așezarea lor pe pozițiile indicate prin proiecte;

▷ efectuarea operațiunilor specifice, de manevrare în vederea manipulării diverselor materiale;

▷ coordonarea legătorilor de sarcină pentru manipularea sarcinilor;

▷ asigurarea exploatării și întreținerii autovehiculului pe care îl deservește în condiții optime;

▷ efectuarea deplasărilor de la punctul de organizare până la șantiere.

Cerințe:

▷ minim Școala Profesională;

▷ permis de conducere categoria ,,C” (B+E C constituie un avantaj);

▷ atestat automacaragiu – constituie un avantaj;

▷ experiență în activitate – constituie un avantaj;

▷ disponibilitate pentru deplasare;

▷ atestat transport marfă – constituie avantaj;

▷ cunoștințe de mecanică;

▷ cunoștințe legislație rutieră.

Vă oferim:

▷ Salariu motivant în funcție de propriile performanțe;

▷ Tichete de masa sau diurnă;

▷ Siguranța locului de muncă;

▷ Posibilitate de formare profesională.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]

Din cauza secetei, barajul de acumulare de pe Tărlung are un grad de umplere de doar 52% – Saceleanul

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia