Home / Actual / Companie germană cu sucursala la Săcele angajează! Detalii în știre

Companie germană cu sucursala la Săcele angajează! Detalii în știre

Parte a grupului german Reiff, R.E.T. este unul dintre liderii europeni in dezvoltarea tehnologiilor de injectare a elastomerilor si in productia pieselor din elastomeri, avand 50 de ani experienta  in dezvoltarea si furnizarea de solutii inovative pentru o gama larga de aplicatii precum: automotive, vehicule utilitare, tehnica medicala, industria alimentara,  industria grea sau inginerie mecanica

Pentru fabrica noastră din Săcele (Brașov) angajăm:

Operatori producție și control

Responsabilități:

  • Operarea si supravegherea utilajelor de productie conform instructiunilor de lucru;
  • Verificarea si impachetarea pieselor;
  • Incadrarea in normele zilnice de productie;
  • Respectarea instructiunilor de lucru;
  • Completarea fiselor zilnice de productie si control.

Cerințe:

  • Minim studii gimnaziale (8 clase);
  • Disponibilitate pentru program de lucru in schimburi;
  • Seriozitate, responsabilitate, disciplina;
  • Atentie la detalii.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri si prime;
  • Pachet medical;
  • Mediu de lucru la standarde occidentale;
  • Formare la locul de munca.

Rugam persoanele interesate sa aplice online la e-mail: [email protected] sau personal la sediul fabricii din Str. Parcului nr.18 Săcele (incinta Electroprecizia / Poarta 1).

Electroprecizia angajează! Lista completă a meseriilor căutate o găsiți în știre

Ciprian Nițescu, consilier local PNL, și-a propus să afle ce fel de aer respirăm la Săcele. Iată cum face asta!

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia