Home / Actual / Magnicom SRL angajează Confectioner geam termoizolant

Magnicom SRL angajează Confectioner geam termoizolant

Candidatul ideal:

  • Experientă in productia de geam termoizolant (reprezinta avantaj).
  • Spirit inventiv cu initiative constructive.
  • Capacitate de a estima situatiile corect si de a lua decizii de moment bune.

Descrierea jobului:

  • Productie geam termoizolant.
  • Raspunde de lucrările efectuate si de echipamentul din dotare.

Se asigură salariu incepand cu 1800 lei net.

Se lucrează intr-un mediu de lucru cu toate conditiile de confort pentru personal.

Prime si bonificatii in functie de realizarile personale si ale echipei de lucru.

SC Magnicom SRL – Brasov

Distribuitor de profile PVC “Ramplast” si sisteme de feronerie “G.U”.

Producător de tamplărie PVC si geam termopan.

Echipa Magnicom este pro-activă, orientată spre rezultat si ambitioasă.

Alătură-te echipei noastre!

Sună la: 0268333289, 0726693898

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia