Home / Actual / Electroprecizia AG angajează șofer automacaragiu

Electroprecizia AG angajează șofer automacaragiu

Date de contact Electroprecizia AG

Adresa: Calea Bucuresti nr. 6, 505600 Sacele, Brasov – Romania

Telefon: 0268273775; 0268273485;

Email: [email protected]

Esti sofer profesionist si iti cauti un loc de munca?

Noi cautam un coleg pentru echipa noastra pe postul de sofer automacaragiu.

Descriere:
Transportul diferitelor greutati de la un loc la altul, prin folosirea unei macarale si a altor echipamente de ridicat sau lucrul pe diferite macarale de constructie, alaturi de elemente de operare si semnalizare manuala.

Responsabilitati:
– manevrarea echipamentelor utilizate in santier si asezarea lor pe pozitiile indicate prin proiecte;
– efectuarea operatiunilor specifice, de manevrare in vederea manipularii diverselor materiale;
– coordonarea legatorilor de sarcina pentru manipularea sarcinilor;
– asigurarea exploatarii si intretinerii autovehiculului pe care il deserveste in conditii optime;
– efectuarea deplasarilor de la punctul de organizare pana la santiere.

Cerinte:

– minim Scoala profesionala
– permis de conducere categoriile B+C+E;
– atestat automacaragiu si autorizatie ISCIR grupa A, tipul automacara;
– experienta in activitate – intre 3-5 ani;
– disponibilitate pentru ore suplimentare;
– atestat transport marfa – constituie avantaj;
– cunostiinte de mecanica;
– cunostinte legislatie rutiera.

Beneficii:

– prime si bonuri de masa;
– cazare asigurata;
– siguranta locului de munca.

Încă o EcoInsulă a ars la Săcele! Tot în Electroprecizia…

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia