Home / Actual / Precizia Săcele a defilat cu Chimia Oraș Victoria, dar rămâne pe poziția a treia

Precizia Săcele a reușit din nou scorul etapei în Liga a IV-a brașoveană, după ce s-a impus cu un sec 7-1.

A fost 2-0 la pauză după reușitele lui Fekete din minutele 42 si 45, săcelenii descătușându-se în partea a doua a jocului când au mai marcat de încă 5 ori pe lista marcatorilor intrând și Bleambu, Linguraru, Tudorie și Dragomir.

Victoria îi menține pe săceleni pe podium, distanța față de lidera din Zărnești reducându-se la 7 puncte după ce aceștia din urma au remizat 1-1 la Colțea Brașov.

La juniori, FC Precizia Săcele – Chimia Oraș Victoria 4-0