Home / Actual / HR Specialist: Vrei să lucrezi în domeniul resurselor umane? Ai experiență minim 2 ani pe un post similar? Daca da, acest anunț de angajare te va interesa

HR Specialist: Vrei să lucrezi în domeniul resurselor umane? Ai experiență minim 2 ani pe un post similar? Daca da, acest anunț de angajare te va interesa

Electroprecizia angajează Specialist resurse umane

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiență minim 2 ani pe un post similar
  • Cunostinte legislatia muncii
  • Cunostinte de lucru pe calculator: MS Office, MS Outlook
  • Capacitatea de gestionare a timpului si a prioritatilor
  • Abilitati de comunicare, planificare si organizare

Responsabilități principale:

  • Participarea la campaniile de recrutare inițiate de companie și acordarea suportului pentru campaniile de recrutare;
  • Sortarea și introducerea CV-urilor în baza noastră de date;
  • Căutarea de noi candidați în acord cu cerințele postului vacant;
  • Programarea candidaților pentru interviuri;
  • Participarea la interviuri face to face;
  • Oferirea feedback-ului candidaților selectați cu privire la rezultatul/etapele procesului de selecție;
  • Întocmirea și gestionarea documentației necesare pentru viitorii angajați;
  • Gestionarea dosarelor de personal și a documentelor administrative ale departamentului;
  • Întocmirea documentelor specifice de HR (Contracte de muncă, acte adiționale, diverse decizii, documente privind încetarea contractelor de muncă, adeverințe, etc);
  • Introducerea pontajelor în programul de salarizare, efectuarea calculului salarial, inclusiv declarația 112.
  • Relaționarea cu diversele instituții (ITM, AJOFM, IGI, Casă județeană de pensii, etc.).Intocmirea documentelor necesare angajarii/ modificarii / incetarii contractelor de munca

Beneficii:

  • Salariu competitiv
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou de sărbători
  • Bonus in functie de performanta
  • Decont transport

Asteptăm CV-ul la adresa [email protected] sau ne poti contacta la numarul 0737 433 133

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia