Home / Actual / Electroprecizia AG angajează consilier juridic part time

Electroprecizia AG angajează consilier juridic part time

Date de contact Electroprecizia AG

Adresa: Calea Bucuresti nr. 6, 505600 Sacele, Brasov – Romania

Telefon: 0268273775; 0268273485;

Email: [email protected]

Spiritul de observație, atenția la detalii și buna organizare sunt trăsăturile-cheie care ne dorim să îl definească pe noul nostru coleg.

De asemenea, cunoștințele temeinice de drept și integritatea morală sunt la fel de importante.

Cerințe:

  • Studii universitare – absolvent/ă al Facultății de Drept
  • Experiență în domeniu: minim 3 ani
  • Experiență în Drept contractual (redactarea, avizarea diferitelor tipuri de contracte comerciale/încheiate între profesioniști);
  • Cunoștințe operare PC, MS Office – WORD
  • Permis de conducere categoria B – constituie avantaj

Responsabilități:

  • Consultanță juridică pentru toate departamentele societății;
  • Întocmirea, verificarea, avizarea și gestionarea contractelor client-furnizori;
  • Întocmirea drafturilor de contracte;
  • Verificarea procedurilor de achiziții publice;
  • Întocmirea corespondenței juridice și a corespondenței în procedurile de achiziții publice;
  • Asistarea departamentului de Resurse umane în problemele de Dreptul muncii.

Aplică pentru postul de Consilier juridic, iar pasiunea și entuziasmul tău se vor întâlni în curând cu bucuria noastră de a te cunoaște!

Descrierea companiei:

SC Electroprecizia A G este parte a grupului de firme localizat pe platforma industrială Electroprecizia din județul Braşov și îşi desfăşoară activitatea în domeniul construcţiilor civile şi industiale, inclusiv în domeniul proiectării, execuţiei și mentenanței instalațiilor electrice de curenți slabi și a instalaţiilor electrice în gama 0,4 kV ÷ 400 kV, a rețelelor și stațiilor electrice de transformare și distribuție din sistemul energetic național.

Suntem certificați ANRE ca furnizor de Servicii în Rețele Electrice 0,4 kV ÷ 400 kV (LEA și LES) și avem implementat un Sistem Integrat de Management al Calităţii, Mediului, Sănătăţii şi Securităţii Ocupaţionale, care îndeplineşte cerinţele standardelor: SR EN ISO 9001:2008; SR EN ISO 14001:2004 şi RS OHSAS 18001:2007, sistem certificat de Lloyd’s Register Quality Assurance România.

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Magazin alimentar din zona Baciu angajează lucrător comercial. Detalii în articol!

Farmacia Precizia