Home / Actual / SC Bandi Industry SRL angajează la Săcele

SC Bandi Industry SRL angajează la Săcele

SC BANDI INDUSTRY SRL ANGAJEAZĂ

Şofer T.I.R pentru transport intern

Cerinţe:

– experienţă în conducerea autovehiculelor de transport mărfuri intern;

– permis conducere categoria C+E;

– atestat transport mărfuri generale;

– card pentru tahograf digital;

– cunoaşterea legislaţiei rutiere referitoare la timpul de conducere şi odihnă;

Descrierea jobului

Încărcări tur-retur cu plecare din Săcele de la sediul societății.

Oferim:

– salariu atractiv ;

– condiţii de muncă foarte bune (autovehiculul Euro 5, sisteme moderne de comunicaţie prin satelit, telefon mobil);

– parcare Săcele

– transport la și de la locul de muncă

Pentru alte informații vă rugăm să ne contactați la unul din numerele de telefon de mai jos:

SC BANDI INDUSTRY SRL Str. Barajului Nr 92 Săcele

Telefon 0722.783.648.

Compania SC BANDI INDUSTRY SRL a fost înființată în anul 1992, având capital românesc integral privat, fiind specializată în prelucrarea lemnului.

Din activitățile noastre specifice enumerăm: exploatare forestieră, comercializare bușteni și cherestea pe piața internă și internațională, prelucrarea și procesarea materialului lemnos și transport forestier.

În timp, compania noastră, fiind fidelă unui program intens de investiții pe care îl susține permanent, s-a dezvoltat ca structură organizatorică, și a consolidat serviciile cu clienții fiind în măsură să facă față celor mai variate cerințe.

Clienții noștri sunt firme importante pe plan local și național. Punând accent pe calitatea produselor și promtitudinea cu care răspundem solicitarilor dvs., suntem siguri că veți fi mulțumiti de serviciile noastre.

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia