Home / Actual / Precizia Săcele a fost eliminată din Cupa României de Olimpic Cetatea Râșnov

Precizia Săcele a fost eliminată din Cupa României de Olimpic Cetatea Râșnov

Meciul contând pentru faza a doua a Cupei Romaniei a început prost pentru săceleni, adversarul de la Olimpic Râșnov reușind să deschidă scorul chiar din primul minut prin Alin Damian.

În prima repriză oaspeții au mai marcat o dată, chiar înainte de pauză, prin Robu, reușind să se desprindă la 2 goluri și să păstreze acest avantaj până la finalul meciului.

Precizia Săcele – Olimpic Cetatea Rasnov – scor final 0-2 – iar Precizia este eliminată din Cupa României