Home / Actual / Magnicom SRL angajează personal calificat si necalificat pentru postul de Operator linie infoliere profile PVC

Magnicom SRL angajează personal calificat si necalificat pentru postul de Operator linie infoliere profile PVC

MAGNICOM SRL recrutează personal calificat si necalificat pentru linia de infoliere a profilelor PVC, in următoarele conditii:

Se oferă:

Pachet salarial atractiv;

Bonuri de masă;

Servicii medicale – Medlife;

Sistem de bonusare in functie de realizări;

Mediu de lucru cu toate conditiile de confort pentru personal;

Program de lucru 8 ore / luni – vineri;

Descrierea jobului:

Raspunde de lucrarile executate si de echipamentul din dotare. Comunica in timp real catre Seful Departamentului toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru.

Candidatul ideal:

Spirit inventiv cu initiative constructive.

Capacitate de a estima situatiile corect si de a lua decizii bune.

SC MAGNICOM SRL – Brasov

Distribuitor de profile PVC “Ramplast” sisisteme de feronerie “G-U”.

Producator de tamplarie PVC si geam termoizolant.

Echipa Magnicom este pro-activa, orientata spre rezultat si ambitioasa.

Alatura-te echipei noastre! Telefon 0268333289 sau 0726693898

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia