Home / Actual / Companie germană cu sucursala la Săcele angajează! Detalii în știre

Companie germană cu sucursala la Săcele angajează! Detalii în știre

Parte a grupului german Reiff, R.E.T. este unul dintre liderii europeni in dezvoltarea tehnologiilor de injectare a elastomerilor si in productia pieselor din elastomeri, avand 50 de ani experienta  in dezvoltarea si furnizarea de solutii inovative pentru o gama larga de aplicatii precum: automotive, vehicule utilitare, tehnica medicala, industria alimentara,  industria grea sau inginerie mecanica

Pentru fabrica noastră din Săcele (Brașov) angajăm:

Operatori producție și control

Responsabilități:

  • Operarea si supravegherea utilajelor de productie conform instructiunilor de lucru;
  • Verificarea si impachetarea pieselor;
  • Incadrarea in normele zilnice de productie;
  • Respectarea instructiunilor de lucru;
  • Completarea fiselor zilnice de productie si control.

Cerințe:

  • Minim studii gimnaziale (8 clase);
  • Disponibilitate pentru program de lucru in schimburi;
  • Seriozitate, responsabilitate, disciplina;
  • Atentie la detalii.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri si prime;
  • Pachet medical;
  • Mediu de lucru la standarde occidentale;
  • Formare la locul de munca.

Rugam persoanele interesate sa aplice online la e-mail: [email protected] sau personal la sediul fabricii din Str. Parcului nr.18 Săcele (incinta Electroprecizia / Poarta 1).

Electroprecizia angajează! Lista completă a meseriilor căutate o găsiți în știre

Ciprian Nițescu, consilier local PNL, și-a propus să afle ce fel de aer respirăm la Săcele. Iată cum face asta!