Home / Actual / PUF Mobile angajează tehnician Service GSM în Săcele

PUF Mobile angajează tehnician Service GSM în Săcele

Angajăm tehnician Service GSM în Săcele

Reparații telefoane, tablete, laptopuri

Cerințe:

  • cunostinte in reparatia telefoanelor, smartphone, tablete, laptop
  • cunostinte Electronica
  • cunostinte PC, software, word, excel
  • punctualitate, seriozitate, atentie de detalii
  • sociabil, activ

Atribuții:

  • contact direct cu clientii
  • telefonic si front-office
  • diagnosticarea defectelor si ofertarea preturilor catre clienti
  • rescriere software, aplicatii etc.
  • inlocuire display, carcase, diverse componente
  • reconditionarea LCD-ului

Oferim un mediu de lucru plăcut pentru dezvoltare profesională.

Beneficii:

  • salarizare negociabila in functie de nivelul de pregatire
  • formare profesionala si training daca este cazul
  • bonusuri pentru performanta
  • carte de munca

Contact: 0773971819 Manuel Velicu

Dacă îți place să fii bine informat, te așteptăm în cea mai mare și activă comunitate online din Săcele pe pagina Saceleanul.ro și pe grupul Orașul Săcele.

Farmacia Precizia